Nasz zespół pomiarowy tworzą byli pracownicy największego w kraju podmiotu na rynku radiodyfuzyjnym jakim jest EmiTel Sp. z o.o. Jako wieloletni pracownicy techniczni na obiektach,  znamy bardzo dobrze dziedzinę w której się obracamy.

W 2003 roku w spółce TP EmiTel  zostało powołane Laboratorium Badawcze, które od 2007 roku posiada akredytację PCA nr AB791 do wykonywania pomiarów PEM. Efektem naszych działań jest wykonanie do chwili obecnej ponad 8 tysięcy pomiarów na obiektach telekomunikacyjnych (w tym na największych obiektach w kraju), łączności ruchomej, telefonii komórkowej, na stacjach elektroenergetycznych oraz dla szpitali i zakładów pracy.

Nasza specjalnością są pomiary PEM dla celów BHP i Ochrony Środowiska. Wykonujemy pomiary na obiektach radiodyfuzyjnych, na obiektach telefonii komórkowej, dla operatorów łączności ruchomej, transmisji danych oraz dla urządzeń wykorzystywanych w przemyśle, energetyce czy w medycynie.

W trakcie funkcjonowania laboratorium:
– współpracowaliśmy z Politechniką Wrocławską w ramach pomiarów dla France Telekom,
– zabieraliśmy głos na forum ITU w trakcie sympozjum  w Genewie
– byliśmy uczestnikami warsztatów krajowych organizowanych przez IMP, CIOP, PTK CENTERTEL oraz spotkań zagranicznych m.in. na Chorwacji
– byliśmy wielokrotnymi organizatorami największych w kraju pomiarów międzylaboratoryjnych PEM, które odbywały się na obiekcie RTCN Rzeszów / Sucha Góra należacym do EmiTel Sp. z o.o.

 

Zapraszamy do współpracy!

Pracownicy Laboratorium Badawczego Gonet i Wspólnicy