Nasz zespół tworzą byli pracownicy Laboratorium Badawczego największego w kraju podmiotu na rynku radiodyfuzyjnym jakim jest Emitel S.A.

W 2003 roku w spółce TP EmiTel  zostało powołane Laboratorium Badawcze, które od 2007 roku posiada akredytację PCA nr AB791 do wykonywania pomiarów PEM. Efektem naszych działań jest wykonanie do chwili obecnej kilkunastu tysięcy pomiarów (w tym na najwyższych obiektach telekomunikacyjnych w kraju).

Nasza specjalnością są pomiary PEM dla celów BHP i Ochrony Środowiska. Wykonujemy pomiary na obiektach radiodyfuzyjnych, na obiektach telefonii komórkowej, dla operatorów łączności ruchomej, transmisji danych oraz dla urządzeń wykorzystywanych w przemyśle, energetyce czy w medycynie.

W trakcie funkcjonowania laboratorium:
– współpracowaliśmy z Politechniką Wrocławską w ramach pomiarów dla France Telekom
– zabieraliśmy głos na forum ITU w trakcie sympozjum  w Genewie
– byliśmy uczestnikami warsztatów krajowych organizowanych przez IMP, CIOP, PTK CENTERTEL oraz zagranicznych porównań międzylaboratoryjnych m.in. w Chorwacji
– byliśmy wielokrotnymi organizatorami największych w kraju porównań międzylaboratoryjnych PEM, które odbywały się na obiekcie RTCN Rzeszów / Sucha Góra należącym do spółki Emitel S.A.

 

Zapraszamy do współpracy!

Pracownicy Laboratorium Badawczego Gonet i Wspólnicy